1 Şubat 2013 Cuma

(Geç Kalmış) Bayram Gezmesi

  Ben bu dönemi yazısız kapatmışım. Bir kaç gündür bakabiliyorum. Daha önce hazırladığım ama  yayınlayamadığım bir yazı gördüm o kadar uğraşmışım  yayınlamak istedim.Sizlere bayramı hatırlatayım:)


       Bayramı burada sevdiklerimizden ailemizden uzak geçirdik. Arabamıza güvenemediğimiz için yola çıkamadık. :( Üzüldük tabi ama ailemizin bir parçası diyebileceğimiz komşularımız vardı sağ olsunlar bizi hiç yalnız bırakmadılar. Bayramın ilk günü onlarla beraberdik. 2. günü yine onların bir dostuna ziyarete gittik.
        Ona saçlarından dolayı Einstein diyorlar. Bir yazar adı Şükrü BİLGİÇ şimdi   Norveç'te  yaşıyor.Tatiller için Mudanya Trilyede yüksek bir yerden zeytinlik satın almış. Oraya tamamen kendi el emeği olan masallarda ki gibi bir ev yapmış bahçesiyle düzenlemesiyle  çok beğendik. Bahçede baktığınız her yerde küçük ayrıntılar var ve şahane, insan kendini çok mutlu hissediyor.oldukça kalabalıktık zeytin ,simit ,ekmek , karpuz ,kavun Allah ne verdiyse yedik beraber. Sizleri resimlerle baş başa bırakayım:)

2 yorum:

  1. nasıl güzel bir yer olmuş.o detaylar,raflar şömine bahçe.hangisini yazayım çok güzelmiş.valla bravo dostunuza..

    YanıtlaSil
  2. Merhaba Alanaycım cevap vermek için çok geç kalmışım. oğlanla beraber yürümüyor benim bu blog:(
    bu dosta gerçekten bravo her gidişimde farklı bir şey görüyor ve şaşırıyorum.Çok yaratıcı insanlar:)hepsi el emekleri

    YanıtlaSil